Podczas Salonu Samochodowego w Buenos Aires Renault zaprezentowało najnowszą edycję Renault Koleos.

kol1

Nadwozie SUV-a zostało odświeżone z uwzględnieniem nowych kanonów stylizacyjnych Renault. Wizerunek auta uzupełniają dwukolorowe obręcze kół i chromowane listwy ozdobne. W ofercie pojawił się też nowy kolor nadwozia o nazwie Brązowy Heban, który doskonale współgra z nową skórzaną tapicerką w kolorze brązowym.

kol2

Koleos 2013 posiada wbudowany system multimedialny Renault R-Link z 7-calowym ekranem dotykowym, łączy w sobie nawigację, radio, telefon ze złączem Bluetooth i funkcję audiostreamingu oraz złącza do przenośnych urządzeń audio. Renault R-Link umożliwia również dostęp do szeregu usług związanych z samochodem oraz do sklepu Renault R-Link Store, z którego można pobrać aplikacje z pokładu samochodu lub za pośrednictwem komputera.kol3

Kolejną innowacją technologiczną Renault w nowym Koleosie jest czujnik martwego pola (Blind Spot Warning), informujący kierowcę sygnałem wizualnym o obecności innego pojazdu w martwym polu widzenia, umożliwiając tym samym w pełni bezpieczne wykonywanie manewrów wyprzedzania.

kol4

Gamę wyposażenia uzupełniają: karta Renault Hands Free, wspomaganie ruszania pod górę (Hill Start Assist), układ kontroli prędkości przy jeździe w dół oraz system audio Bose.

Źródło: Renault, informacja Mototarget.pl