9-10 kwietnia w salonach Toyoty w Polsce zadebiutuje hybrydowa nowość tego roku na rybku SUV.

Toyota RAV4, prekursor segmentu SUV, debiutuje z napędem hybrydowym o mocy 197 KM, który rozpędza samochód do 100 km/h w jedyne 8,3 s. Nowy RAV4 Hybrid, najmocniejsza wersja tego modelu, jest jednocześnie bardzo oszczędny – wystarczy mu średnio od 5,1 l/100 km paliwa. Napęd na 4 koła E-Four z elektrycznym silnikiem na tylnej osi zapewnia autu moc, pewność prowadzenia i stabilność na śliskiej nawierzchni.

Podstawową wersją hybrydowego RAV4 jest wersja Premium. Bogate wyposażenie w standardzie, mocny napęd hybrydowy i automatyczna skrzynia biegów sprawiają, że auto o cenie początkowej 134 900 zł jest najbardziej atrakcyjną ofertą na rynku SUV. Toyota przewiduje, że będzie to w tym roku prawdziwy hit sprzedaży.

Ceny RAV4 Hybrid we wszystkich wersjach wyposażenia są zbliżone do podobnie wyposażonych diesli. Raty w programie Toyota Leasing SmartPlan zaczynają się od 945 zł miesięcznie, przy wpłacie własnej 30%. W ramach Oferty Premierowej model w wersji Premium i Style otrzymał dodatkowy darmowy pakiet wyposażenia o wartości 10 900 zł. Składają się na niego przednie reflektory Bi-LED (wartość 5 000 zł) oraz pakiet Smart (wartość 5 900 zł) zawierający system inteligentny kluczyk i elektrycznie unoszone drzwi bagażnika.

Źródło: Toyota, informacja Mototarget.pl